0

From the blog

Web Tasarım Ajansı Açmak | Öneriler

Merhaba Web Tasarım Ajansı Açmak istiyor ve öneriler almak istiyorsanız yazıma buyrun.

Öncelikli işinizde uzman olduğunuz dalda ilerlemelisiniz. Örneğin sadece html biliyorsanız, html web tasarım ajansı veya sadece hazır e ticaret sitesi kurulumu yapacaksanız bu dalda ilerlemelisiniz.

Web tasarım ajansı açmadan önce bilinmesi gerekenler;

Örneğin: e ticaret sitesi fiyatları gibi bir site açıp hazır e ticaret yazılımlarını kullanarak site kurup para kazanabilirsiniz. Ama hepsini bir arada yapmanız size bazı zorluklar getirecektir. SEO, reklam,  özel yazılım gibi ayrı dallarda çalışacaksanız işiniz biraz karmaşık hal alabilir.

eticaretsitesifiyatlari.net sitesi gibi tek bir daldan ilerlemek her zaman iyidir. Bu siteyi yine örnek alırsak, çok sadece anlaşılır bir arayüzü var ve çok kaliteli hizmet verdiği anlaşılıyor. Fiyatları gayet uygun olması ilerleyen dönemlerde sektörde başarılı olacağını gösteriyor.

Web tasarım hizmet fiyatları o kadar çeşitli ki, bazı firmalar 50 bin TL’ye bile web sitesi kurabiliyor. Bazıları ise sürü (https://eticaretsitesifiyatlari.net/) sitesi gibi sürümden kazanmayı amaçlıyor.

Web Tasarım Ajansı Açmadan önce piyasa araştırmasını iyi yapmak gerekiyor. Fiyat ve performans olayını ön planda tutup fiyatları belirlemelisiniz. Çok düşük fiyat verip sonradan fiyatı yükseltirseniz, müşteri daha uygun fiyat bulmasa bile sizinle çalışmayacaktır. Daha yüksek fiyat ile çalışır sizinle çalışmaz. Çünkü bir kere karşılıklı o güven zinciri kırılmıştır.

Yazı içinde verdiğim linkteki siteyi detaylı olarak inceleyin, buna benzer yapıda bir site sizin işinizi görecektir. Bu site  HTML kod yapısına sahiptir ve çok hızlı açılış süresi bulunmakta. Hız her zaman önemlidir. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere hoşça kalın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir