0

From the blog

Profesyonel Web Sitesi Yapan Firmalar - Öneriler

Profesyonel Web Sitesi Yapan Firmalar – Öneriler

Profesyonel web tasarım hizmeti almak isteyen kişi ve kurumların bu konuda alanında başarılı firmalardan yardım alması oldukça önemlidir. Çünkü alınan yardımlar sayesinde tanıtımı yapılan ürünlerin ve kişilerin online ortamlarda erişilebilirliği ve hak ettiği yeri almaları sağlanır.

Profesyonel Web Sitesi Yapan Firmalar
Profesyonel Web Sitesi Yapan Firmalar

Web sitesi ve tasarımlarının önemi her geçen artmakta ve firmalar bu konuda kişilere kaliteli çalışmalar yaparak onların işlerini kolaylaştırıyor. Başarılı hazırlanan tasarım işlemleri web siteleri sadece ulusal değil uluslararası önemi artacak ve her geçen gün müşteri potansiyeli artış gösterecektir. Web sitesi fiyatları hazırlanan içerik ve görsel tasarımlarla belirlenir.

Profesyonel Web Sitesi Yapan Firmaları Nelerdir İşte Tavsiye ve Öneriler

Bu listede yer alan firmalar, alanında uzman firmalardır ve bu firmaları kesinlikli tavsiye ediyoruz. Şu anlık listede sadece 3 adet firma bulunmakta, ilerleyen zamanlarda yeni incelemelerimiz olursa bu listeye ekleme yapılacaktır. İşte sırasıyla en iyi  profesyonel web sitesi yapan firmalar

1 – SEO TASARIM (seotasarim.net)

seotasarim.net logo - web tasarım hizmeti
seotasarim.net logo – web tasarım hizmeti

Sektöre 2019 yılında ayak basmış olan firma birçok alanda profesyonel web sitesi kurulumu yapmıştır. Firma sahibi ile görüştüğümüzde bize son derece ilgili davrandı. Kendisi özellikle yapmış olduğu kampanyalarla müşterilerinin ilgisini çekmiş durumda. Son yılların trendlerini takip ederek SEO uyumlu web siteleri kurduğu için SEO Tasarım adını almıştır. .net uzantısı ise internet işleri ile ilgilendiği için olduğunu söyledi.

Kendisi ile bir projede anlaşmaya vardıktan sonra, hiçbir problem çıkarmadan profesyonel web sitemizi kurdu ve zamanında teslim etti. Biz seotasarim.net firmasına teşekkür ediyor ve uzun süreli olarak çalışmayı istiyoruz. Siz değerli sertema.com takipçilerine ve okurlarını bu firmayı tavsiye ediyor ve öneriyoruz.

2- E-TİCARET SİTESİ FİYATLARI (eticaretsitesifiyatlari.net)

İkinci sıradaki firmamız ise e ticaret sitesi kurdurmak isteyenler için en iyi e ticaret sitesi yapan firma olan eticaretsitesifiyatlari.net firmasıdır. 2020 Yılında sektöre girmesine rağmen son yıllarda serbest olarak yani Freelance olarak çalışmaktaymış. Firma sahibiyle yüz yüze görüştüğümüzde bize çay ve kahve ikram etmeyi unutmadı. Son derece hayata pozitif bakan firma sahibi, müşterilerine ve çevresine olumlu davranışlar sergiliyor, müşterilerini hiçbir zaman mağdur etmiyor.

Site isminiz neden eticaretsitesifiyatlari.net adında diye sorduğumuzda ise şöyle cevap verdi; – Sadece e ticaret sitesi kurulumu yaptığımız için ve fiyatları şeffaf olarak sunduğumuz için bu ismi uygun gördük. Ayrıca .net uzantısının, SEO Tasarım firmasının kullanma amacıyla aynı olduğunu sözlerine ekledi.

Bize yine bir hizmet alarak bu firmayı denemek istedik ve bir mobilya sitesi kurdurmak istedik. İçerikleri düzgün ve listeli bir şekilde vermememize rağmen bizi hiç yormadı ve sıkmadır. Son derece anlayışlı davranarak ve kalitesini göstererek hizmet vermeye devam etti. Ayrıca hizmet sonunda Google reklam hizmeti verme sözünü de hemen yerine getirdi. Hizmet puanımız 10 üzerinden 10. Sizde en iyi e ticaret sitesi yapan bir firma arıyorsanız eticaretsitesifiyatlari.net sitesinin e ticaret sitesi fiyatları sayfasına bakmalısınız. Bu firma ile mutlaka çalışmalısınız, önerimizdir ve tavsiye ediyoruz.

3- SEO RİVA (seoriva.com)

SEO Riva firması ise 2019 yılında SEO Uzmanı olarak çıktığı yolda web tasarım firması olarak devam etme kararı almış bir firmadır. Listemizin 3. Sırasındaki web tasarım hizmeti veren ve bu işin ehli olduğunu söyleyen şirket sahibi; çok başarılı işlere imza attığını ve şuana kadar hiçbir işimizde müşterilerimizi yarı yolda bırakmadık dedi. Bizde kendileri ile bir file satış ve kurulum sitesi yapımı konusunda anlaşmaya vardık.

SEO Riva adının SEO Uyumlu web siteleri yaptığı için bu ismi verdiklerini söylediler. Bizde bu tezi doğrulamak için bir an önce işe başlamasını istedik. Bütün bilgileri verdik çoğu içeriklerimiz özgün değildi ve özgün bir site olmadan acaba ne kadar başarılı olacağız diye merak ettik.

Sonuç inanılmazdı, tam Google’a göre dizayn ettikten sonra başarı hemen geldi. Sitemiz 1 hafta sonra ilk beşte yerini aldı. Şaka değil sitemiz ana anahtar kelimede 5. Sıradaydı ve mobil aramalarda 3. Sıraya kadar yükseldi. Bu başarıyı neye borçlu olduğunu sorduğumuzda şöyle cevap verdi: – Daha önce SEO Uzmanı olarak çalıştığım için neyin doğru neyi yanlış olduğunu iyi biliyorum, bu yüzden yaptığım siteler Google tarafında çok seviliyor. Bizde Google’u çok seviyoruz.

Kendileri ile bir projeye imza attığımız için çok mutlu olduk ve seoriva.com firmasında çok ama çok teşekkür ediyoruz. Siz değerli okuyucularımız SEO uyumlu Profesyonel bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız, Seo tasarım firmasının web tasarım hizmeti sayfasını ziyaret ederek, fiyatları ve hizmet hakkında detaylara ulaşabilirsiniz. SEO Riva firması ile de çalışmanızı tavsiye ediyoruz. SEO uyumlu web sitesi hizmeti için önerilerimizden biride SEO RİVA firmasıdır.

Sertema.com olarak bu içeriği oluşturmak tam 3 ayımızı aldı. İncelemeler, tavsiyeler ve öneriler vermeden önce firma sahiplerin bazıları ile birebir, bazıları ise telefonla görüştük.  Seotasarim.net, eticaretsitesifiyatlari.net ve seoriva.com firmaları ile çalışmanızı tavsiye ediyor ve öneriyoruz.

Bu yazımız umarız sizler için yararlı bir içerik olmuştur. E ticaret sitesi veya firma sitesi yaptırmak istiyorsanız mutlaka bu 3 firmadan fiyat almadan işe başlamayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir